Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Nabór wniosków mikrodotacyjnych w konkursie na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych

Do 24 lipca 2024 r. trwa nabór wniosków mikrodotacyjnych w konkursie na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych. 

Konkurs jest realizowany w ramach, objętego Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Podlaskiego, projektu Podlaskie Lokalnie.

Operatorzy projektu Podlaskie Lokalnie - Instytut Suwerennej oraz Spółdzielnia Socjalna „Active Go” w Białymstoku zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.

W trakcie jego trwania podlaskie lokalne organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne, złożone z co najmniej trzech pełnoletnich osób, mogą uzyskać mikrodotację w wysokości do 7000 zł na realizację różnych aktywności (np. festynów, szkoleń, warsztatów, wydarzeń kulturalnych) w swoich lokalnych społecznościach. W sumie na dotacje w tym Konkursie przeznaczone zostanie 172 575 zł.
Wniosek należy złożyć w formie on-line przy pomocy Generatora Wniosków dostępnego na stronie https://podlaskielokalnie.pl/.

Nabór trwa do 24 lipca 2024 roku do godziny 23.59.

Inicjatywy można realizować od 01.09.2024 do 13.11.2024. Okres realizacji Inicjatywy może być krótszy niż podane wyżej daty graniczne.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie https://podlaskielokalnie.pl/ w zakładce Dokumenty.

 

Podlaskie Lokalnie nabór wniosków 1.8

 

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej projektu oraz jego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/PodlaskieLokalnieMikrogranty żeby być na bieżąco z informacjami na jego temat.

Zapraszamy także do obejrzenia spotu promocyjnego Podlaskie Lokalnie, w którym pokazujemy, co w ostatnich trzech latach udało się zrobić w ramach programu.

https://www.youtube.com/watch?v=NtrYuS1CFKg

Projekt Podlaskie Lokalnie dofinansowano przez NIW-CRSO w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01