Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia

Liczba gości

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Młodzież zapobiega pożarom

    W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Siemiatyczach odbyły się eliminacje powiatowe 39 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

    Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Siemiatyczach, Komenda Powiatowa PSP w Siemiatyczach oraz Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach.

 

turniej pozarniczy 2017 01

 

    Głównym celem turnieju jest popularyzacja przepisów o bezpieczeństwie, w tym kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, ekologii, ratownictwa oraz ochrony ludności. W zmaganiach powiatowych udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych, którzy wcześniej wywalczyli prawo startu na szczeblu powiatu podczas eliminacji szkolnych. Udział brały również dwie uczennice Zespołu Szkół w Milejczycach – Zuzanna Gierasimiuk i Aleksandra Oniśniewicz.

 

turniej pozarniczy 2017 02

 

Zuzanna Gierasimiuk wygrała swoją kategorię (szkoły podstawowe), w związku z tym będzie reprezentowała Powiat Siemiatycki na wojewódzkim etapie tego konkursu, w Białowieży. Gratulujemy.

 

turniej pozarniczy 2017 03

  źródło: Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach

plbyua logo

Rysunek1.ppng

przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Wniosek o dowód

dowod 01