Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Gmina milejczyce na

face logo 21

Kampania informacyjna

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01
Wirtualna wycieczka

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia
e-TV Bug

Liczba gości

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Nowy samochód pożarniczy dla OSP Milejczyce

  Efekt transgranicznego projekt pod nazwą“Wspólne inicjatywy na rzecz poprawy bezpieczeństwa obszaru transgranicznego w przypadku katastrof ekologicznych i chemicznych” jest już w Milejczycach.

 

  nowe osp 2019 04

 

  Mowa o nowym samochodzie pożarniczym, na podwoziu MAN-a, typu GBA 3,5/28, który przyjechał do Milejczyc prosto z fabryki. W projekcie udział bierze 5 gmin powiatu siemiatyckiego: Milejczyce, Siemiatycze, Perlejewo, Dziadkowice i Nurzec Stacja. Liderem projektu jest Gmina Siemiatycze.

8 lipca, na placu przy remizie OSP w Kajance (gmina Siemiatycze), w obecności Wiceministra MSWiA, Jarosława Zielińskiego, odbyło się oficjalne przekazanie tych samochodów dla jednostek OSP. W gminie Milejczyce nowy samochód trafia do Ochotniczej Straży Pożarnej w Milejczycach. W sposób symboliczny, kluczyki oraz dowód rejestracyjny do samochodu, z rąk Wiceministra, odbierali prezes OSP Andrzej Kryński i kierowca Arkadiusz Bałut. Z kolei akt przyjęcia popisywali: Wójt Jerzy Iwanowiec, wraz z prezesem Andrzejem Kryńskim.

 

 

nowe osp 2019 15

 

  - Służba strażaków jest niezwykle doceniania przez całe polskie społeczeństwo i cieszy się najwyższym społecznym zaufaniem. Zawsze wtedy, kiedy trzeba, dzielnie stajecie do pomocy, robicie ogromne wrażenie swoim profesjonalizmem, wyszkoleniem i oddaniem - Bogu i bliźnim - mówił Wiceminister Jarosław Zieliński - Strażacy od pokoleń podtrzymują wielką tradycję i służą społeczeństwu. Za to jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Gratuluję jednostkom OSP i samorządom gminnym tego, że pozyskały tak nowoczesne samochody ratowniczo - gaśnicze. Cieszę się, że jako poseł tej ziemi mogłem pomóc przy zakupie tych samochodów. Zapewniam, że taką pomoc - o ile tylko będzie możliwa - zawsze otrzymacie. Niech te samochody służą jak najlepiej. Dobrze, gdyby służyły tylko do ćwiczeń, a nie do akcji, ale wiemy, że życie niesie różne zagrożenia. Nie wyobrażamy sobie systemu bezpieczeństwa w Polsce bez ponad 16 tys. jednostek OSP i setek tysięcy druhen i druhów. Obowiązkiem rządu jest wspieranie strażaków ochotników. Życzę jak najmniej wyjazdów.

 

 

nowe osp 2019 06

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rysunek1.ppng

przez internet baner

spis rolny 2020 modul

wrotapodlasiazzielonym

Przydatne odnośniki

pomoc prawna 02
plbyua logo

Wniosek o dowód

dowod 01
dyzury aptek 2020

Przydatne odnośniki

Stowarzyszenie

senior logo 2017

NSSD

ulotka int operator 2016 01
Decydujmy razem