Szybki kontakt

Gmina Milejczyce
ul. Szkolna 5
17-332 Milejczyce
tel. 85 657-90-70

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Płać kartą w urzędzie

karta bank 01

Kampania informacyjna

Cyfrowy urząd - Wrota Podlasia

Kampania informacyjna

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

OSP Milejczyce

osp logo 01
Wirtualna wycieczka

Przydatne odnośniki

Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Dziennik Urzędowy
Województwa Podlaskiego
Program Rodzina 500 plus
Program Operacyjny Kapitał Ludzki
Wrota Podlasia
e-TV Bug

Liczba gości

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Jednostki pomocnicze

SOŁTYSI I RADY SOŁECKIE GMINY MILEJCZYCE
Kadencja 2019 - 2024

 

1. Milejczyce I
SOŁTYS: Stojaniuk Wiesława
RADA SOŁECKA: Gładzka Lilianna, Blakicka Elżbieta, Prochowicz Maria

 

2. Milejczyce II
SOŁTYS: Tynkiewicz Piotr
RADA SOŁECKA: Demianowicz Piotr, Bajeński Roman, Kowalczyk Damian

 

3. Rogacze
SOŁTYS: Kostiuk Alina
RADA SOŁECKA: Leszczuk Andrzej, Matujewicz Anatol, Pawluczuk Jan

 

4. Miedwieżyki
SOŁTYS: Iliaszuk Nina
RADA SOŁECKA: Sawczuk Maria, Ostapczuk Mariola, Szatyłowicz Nadzieja

 

5. Mikulicze
SOŁTYS: Grzybowska Renata
RADA SOŁECKA:  Roszczenko Mirosława, Demianowicz Andrzej, Roszczenko Mikołaj

 

6. Lewosze
SOŁTYS: Baran Maria
RADA SOŁECKA: Litwiniuk Mirosława, Baran Piotr, Baran Bazyli

 

7. Borowiki
SOŁTYS: Leoniuk Henryka
RADA SOŁECKA: Kościuk Jan, Tokajuk Eugeniusz, Korneluk Eugenia

 

8. Biełki
SOŁTYS: Fiedoruk Łukasz Adam
RADA SOŁECKA: Franczuk Maria, Bożuk Zenaida, Juchimowicz Eugeniusz

 

9. Sobiatyno
SOŁTYS: Borkowski Mikołaj
RADA SOŁECKA: Borkowska Barbara, Nakaźnik Paweł, Łobodziński Piotr

 

10. Nowosiółki
SOŁTYS: Wołczuk Miron
RADA SOŁECKA:  Paluch Jerzy, Wołczuk Witalis, Jakubczyk Piotr

 

11. Grabarka
SOŁTYS: Łobodziński Wiesław
RADA SOŁECKA: Łobodziński Wiktor, Mironczuk Jakub, Łobodzińska Nina

 

12. Pokaniewo
SOŁTYS: Zimnoch Jadwiga
RADA SOŁECKA: Olszewska Dorota, Wieremiejewicz Halina, Kościuk Anna,

 

13. Pokaniewo – Kolonia
SOŁTYS: Zaręba Witold
RADA SOŁECKA: Rosa Jan, Kochański Dariusz, Zieleniewski Wiesław

 

14. Choroszczewo – Kolonia
SOŁTYS: Miszczak Teresa
RADA SOŁECKA: Łukjaniuk Jarosław, Tarasiuk Małgorzata, Jurczuk Andrzej

 

15. Wałki
SOŁTYS: Kiszczuk Żaneta Dominika
RADA SOŁECKA: Tatarczuk Maria, Dobrowolski Krzysztof, Matocha Karol

 

16. Choroszczewo
SOŁTYS: Gierasimiuk Agnieszka
RADA SOŁECKA:  Krawczyk Mariusz, Komar Wiesław, Gierasimiuk Stanisław.

 

 

 

 

Wybory do Izb Rolniczych

logo PIR 0
przez internet baner
wrotapodlasiazzielonym

Przydatne odnośniki

pomoc prawna 02

Wniosek o dowód

dowod 01
dyz aptek logo 2019

Przydatne odnośniki

Stowarzyszenie

senior logo 2017

NSSD

ulotka int operator 2016 01
Decydujmy razem